SK US

Referencie

Povedali o Andrejovi

Povedali o Andrejovi

☼ Odporúčam skvelého učiteľa angličtiny, ktorý je pre mňa naozaj pridanou hodnotou a každou lekciou ma posúva dopredu. Má pedagogické vzdelanie a zjavne vie čo robí, nie sú to náhodné konverzácie. Je to najlepší učiteľ, akého som kedy mala.
Ing. Lucia Ch. (34), Projektová Manažérka, Bratislava

☼ Andrej je charismatický a cieľavedomý učiteľ. Dokáže premeniť menej bežné témy na zaujímavé diskusie a tiež udržať pozornosť žiaka, aj večer po 9-ej hodine. Počas celého kurzu bol časovo flexibilný, na každú hodinu vždy perfektne pripravený a neustále sa prispôsoboval naším požiadavkám. Nepriamo sa zameriaval na rozširovanie slovnej zásoby a zdokonalovanie výslovnosti. Odporúčam a chválim jeho štýl výučby.

Ing. Edina Pappová (25), účtovníčka v Johnson Controls International

& Ing. Peter Sochanič, finančný analytik (26)

☼ U Andreja som mal možnosť učiť sa anglický jazyk prostredníctvom individuálnych hodín. Hodiny prispôsobil mojim potrebám tj. boli zamerané na konverzáciu a opravenie mojich "zažitých" chýb v gramatike. Konverzačné témy boli naozaj nielen "suché" konverzácie, ale aj zmysluplné a dokonca zábavné:) Okrem vynikajúcej výučby dokázal obohatiť hodinu aj o kultúrne informácie a slangy patriace k anglickej či americkej kultúre. ďakujem za učenie:) PS: ďakujem za výborný čaj na hodinách:P
Mgr. Ľubomír France (33), "Sales represantative" pre Novartis SK, s.r.o., Bratislava

☼ S Andrejovou výučbou angličtiny som veľmi spokojná. Na každú hodinu je pripravený, hodiny sú kreatívne a zábavné. Výklad gramatiky a slovnej zásoby dopĺňa príkladmi z každodenného života. Vyhovuje mi individuálny prístup a dôraz na komunikáciu, vďaka ktorej sa zlepšuje môj ústny prejav.
Ing. Jana M. (38) , Finančný manažér, Štátny pedagogický ústav, Bratislava

☼ Andrej je školený profesionál, ktorý sa napriek svojmu mladému veku v
anglickom jazyku naozaj vyzná. Bol mi neoceniteľnou pomocou pri korektúre
akademickej publikácie, čo samo o sebe vyžaduje nadštandardnú znalosť cudzieho
jazyka. Každému ho môžem vrelo odporučiť

Mgr. Martin D. (27) doktorand, Fakulta Informatiky, Masarykova Univerzita, Brno

☼ Andrejovi ďakujem za prípravu na skúšky a úspešne zvládnutý pohovor aj pracovný pobyt v zahraničí. Hodiny boli zaujímavé a šité na mieru, čo oceňujem keďže sme nestrácali čas a zameriavali sa na veci ktoré som potrebovala a v ktorých som mala medzery. Ďalej u Andreja môžem vyzdvihnúť praktické typy a rady, od gramatiky až po život v zahraničí, priateľský prístup a prípravu na hodiny. Po návrate mi zase pomohol s papiermi kvôli poistke, kde bol už aj google translate v úzkych :)
Veľmi doporučujem, neváhajte sa obrátiť na Andreja s čímkoľvek, určite vám perfektne pomôže a poradí.

Monika N. (22), Študentka stavebného inžinierstva, VUT Brno

☼ Hodiny s Andrejom Kubíkom sú na veľmi profesionálnej úrovni, aktívna forma výučby, oživená zaujímavými hrami, príhodami a aj všeobecným prehľadom. Cítiť radosť z práce, ktorú prenáša aj na mňa a po výučbe mám chuť pokračovať aj naďalej doma :) Andrej je presným príkladom ako sa zapálenosť pre práce odzrkadľuje na top kvalite a odvedenom výkone. Je to môj najlepšie investovaný a musím povedať, že aj strávený čas.

Ing. Naďa Fričová (36), Riadiaca manažérka v dánskej zdravotníckej spoločnosti Oticon A/S

☼ Andreja môžem vyzdvihnúť, ako veľmi profesionálneho lektora, ktorý dokáže byť veľmi flexibilný a prispôsobiť sa každej vašej požiadavke. Výučbu prispôsobil mojim potrebám, t.j. so zameraním na výslovnosť, zlepšenie ústneho prejavu, rôzne iné dôležité jazykové schopnosti a tiež na právnu terminológiu. Plus, výrazne mi pomohol aj pri preklade abstraktu s odborným obsahom, vďaka čomu abstrakt len nevyzeral, že je v angličtine, ale aj tak znel. Andreja odporúčam tiež pre zábavný a zároveň náučný spôsob výučby.
Bc. Marcel Petráš, (22), Študent práva, Právnicka Fakulta Univerzity Komenského Bratislava

☼ Andrej Kubík je vynikajúci učiteľ, ktorého určite odporúčam. Začala som k nemu chodiť úplne od začiatku a má so mnou obrovskú trpezlivosť, dáva veľký pozor na výslovnosť, precíznosť, hodiny sú dokonale pripravené, veľmi vtipné a vždy hľadá niekoľko riešení ako si to zapamätať :) Veľka vďaka
Martina B. , Kozmetička, Bratislava

☼ Vysoko vyzdvihuje Andrejovu profesionalitu, znalosti, pripravenosť ako aj schopnosť improvizácie.
M.H. (34), Volkswagen Slovakia, a.s., Bratislava

☼ Andrejovi ďakujem za korektúry v mojom motivačnom liste v anglickom jazyku, oceňujem jeho profesionálny prístup, keď mi ponúkol viacero fráz, ktoré sa hodili do kontextu, samozrejme, s výkladom, ktorá je vhodnejšia a prečo, a tiež mi vysvetlil, ktorým chybám sa mám do budúcna vyvarovať. Keď viem, že niekto potrebuje odbornú jazykovú pomoc, Andrejove služby vždy bez váhania odporúčam.
Ing. Vladimír V. (32), Účtovník v MetLife Amslico poisťovňa a.s. , Bratislava

☼ Andreja Kubíka ako môjho učiteľa môžem len doporučiť, hlavne oceňujem jeho profesionalitu, znalosti a v mojom prípade aj trpezlivosť. Hodiny sú pestré, aj vzhľadom k Andrejovej pripravenosti a pohotovosti. Veľmi pekne ďakujem za skvelé hodiny.
Mgr. Martina K. (44), Funkčná Analytička vo VÚB a.s. , Bratislava

☼ Hodiny angličtiny s lektorom Andrejom sú vždy zábavné a originálne. Mala som možnosť prejsť rukami mnohých učiteľov, či už v skole, na univerzite alebo individuálne, preto to mám s čím porovnať. Andrej, narozdiel od mnohých iných, dokáže svojou formou výučby vždy zaujať. Po vzájomnej dohode nájde cestu a materiály, ktoré budú vyhovovať Vašim požiadavkám a takisto Vás o to čo potrebujete v jazyku zlepšiť. Je vidieť, že práca, ktorú robí ho baví a preto sa ju snaží robiť čo najlepšie.
Milada "Mimi" Kollárová (20) , Vysoká škola medzinárodních a veřejných vztahú Praha o.p.s., Vzdelávací a Konzultačný inštitút v Bratislave.

☼ Ďakujem za preklad abstraktu mojej diplomovej práce do anglického jazyka, s čím som bola velmi spokojná. Andreja poznám už dosť dlhý čas a jeho meno je pre mňa synonymom elánu, originality a tvorivosti, takže môžem určite odporučiť
Mgr. Hana Wolfová (24), psychologička , Bratislava

☼ Veľmi ochotne mi pomohol s prekladom a korektúrou odbornej práce a obohatil moje vedomosti anglického jazyka na úroveň, že teraz ľahšie komunikujem v zahraničí.
Ing. Rudolf K. (25), Manažér v Kulinart s.r.o., Senica

☼ Dôsledný a zanietený pedagóg, ktorý rozumie jazyku do hĺbky, no zároveň žiaka nezahltí informáciami - ponúkne mu presne to, čo potrebuje. Andrej vie, že na to, aby bol človek dobrý angličtinár, nestačí len vedieť anglicky.
Mgr. Adam H. (25), Lektor(Prostaff s.r.o.) a Hudobník(Groovehub), Bratislava

☼ Viac než pol roka mi trvalo pripraviť vsetky dokumenty pre prihlášku na jednu z najlepšíich univerzít Vizuálneho umenia Ázie. S pomocou Andreja Kubíka som napísala riadny motivačný list, pomohol mi opraviť štylistické chyby na odporúčacích listoch od mojich porfesorov a pripraviť ma na pohovor. Vďaka nemu som mohla prezentovať seriózny záujem o štúdium na ktoré som bola nakoniec prijatá. I keď v obore vizuálneho umenia je najdôležitejšia kvalita výtvarného diela, kvalita jeho prezentacie hrá veľmi dôležitú úlohu ako v ktoromkoľvek inom odvetví.
Jana B. , MFA (28) Maliarka a Študentka na Faculty of Fine Arts, M.S. University, Baroda, India , Bratislava/Baroda

☼ Profesionálny a zároveň priateľský prístup určite charakterizujú tohto šikovného lektora. Andrej mi pomohol zvýšiť štylistické zručnosti pri písaní anglického textu, rovnako ako pozdvihol moju komunikačnú úroveň jazyka. Stretnutia boli príjemné a naplnené anglickými konverzáciami na vyžiadané témy. Čo ma najviac tešilo, bola jeho pohotovosť prichádzať nie s jedným, ale mnohými možnými jazykovými riešeniami. Odporúčam!
Mgr. Vlasta P. (28), Sociálna Psychologička, Fif UK Bratislava

☼ Andrej každú hodinu viedol veľmi inovatívnym a pútavým spôsobom. Vďaka nemu som prekonal tú úroveň medzi dobrou a vynikajúcou angličtinou, ktorú som u iných učiteľoch nemohol prekročiť. Odporúčam každému koho nebaví výučbová technika "starej školy" a chce niečo zaujímavejšie i efektívnejšie zároveň
Adam G. (19), Študent - Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku, Bratislava

☼ Odbornosť a profesionalita, zodpovednosť, tvorivosť, zmysel pre detail a príjemné vystupovanie – to sú atribúty, ktoré sú pre tohto lektora / pedagóga príznačné. S poskytnutou službou (prekladom časti diplomovej práce zo slovenského do anglického jazyka) som bola veľmi spokojná. Vrelo odporúčam!
Mgr. Ivana P. (25), Absolventka Pdf UK, Bratislava

 

Na vyžiadanie je možné poskytnúť kontakt na spokojného klienta.

Pre bilžšie info o pôsobení lektora a prekladateľa pozrite profil

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti